PROFESNÍ ŠKOLENÍ

  • Naše autoškola je Akreditované školicí středisko řidičů pro skupiny C, CE, D, DE.
  • Školení se dělí na vstupní školení a pravidelné školení.
  • V případě zájmu o školení nás kontaktujte.

VSTUPNÍ ŠKOLENÍ

Vstupní školení má rozsah 140 nebo 280 hodin a to v závislosti na věku řidiče a skupině řidičského oprávnění (viz tabulka).

Rozsah vstupního školení 18 let 21 let 23 let
C, CE 280 h 140 h 140 h
D, DE 280 h 140 h
C1, C1+E 140 h 140 h 140 h
D1, D1+E 140 h 140 h

 

Školení je vedeno formou výuky a výcviku a je zakončeno zkouškou z profesní způsobilosti řidičů. Po jejich absolvování řidič obdrží Průkaz profesní způsobilosti řidiče. Školení je prováděno zvlášť pro osobní dopravu a pro nákladní dopravu.

Zvláštní kategorií školení je školení pro držitele průkazu profesní způsobilosti řidiče na osobní dopravu, který se chce školit pro dopravu nákladní a naopak. Takoví řidiči se podrobí pouze zvláštní části výuky pro novou skupinu a podskupinu řidičských oprávnění, to znamená 35 hodin výuky a 10 hodin výcviku.

PRAVIDELNÉ ŠKOLENÍ

Pravidelné školení se věnuje prohloubení znalostí získaných při vstupním školení. Pravidelné školení se provádí formou teoretické výuky a navazuje na učební osnovu vstupního školení.

Pravidelné školení probíhá vždy v pětiletých cyklech. Během tohoto řidič absolvuje celkem 35 hodin výuky, rozděleným do ročních kurzů v rozsahu 7 hodin.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Přes tento kontaktní formulář nám můžete zaslat dotaz nebo se zapsat do některého z kurzů.

Vaše jméno*

Váš email*

Telefon*

Vyberte typ služby*

Vaše zpráva*


* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.